Over ons

Accountantskantoor Wit-Beukers heeft meerdere medewerkers om u nog beter van dienst te kunnen zijn.
Wij stellen ons aan u voor:

petra wit beukers eigenaar en medewerkster Accountantskantoor Wit-Beukers

Petra Wit-Beukers,
Accountant-Administratieconsulent
Werkdagen: alle dagen aanwezig

petra@witbeukers.nl


nicolien burger medewerkster Accountantskantoor Wit-Beukers

Nicolien Burger,
Assistent Accountant
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend en donderdag

nicolien@witbeukers.nl


Tessa Klokkers-van der Vlist medewerkster Accountantskantoor Wit-Beukers Assistent Accountant/Loonadministratie

Tessa Klokkers-van der Vlis,
Assistent Accountant/Loonadministratie
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag

tessa@witbeukers.nl


Bettina Griffioen administratief medewerkster Accountantskantoor Wit-Beukers

Bettina Griffioen,
Secretariaat/Administratief medewerkster
Werkdagen: alle dagen aanwezig

bettina@witbeukers.nl


tineke houtenbos medewerkster Accountantskantoor Wit-Beukers

Tineke Houtenbos,
Administratief medewerkster
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

tineke@witbeukers.nl


Tom Bruin medewerker Accountantskantoor Wit-Beukers Assistent Accountant

Tom Bruin,
Assistent Accountant

Werkdagen: dinsdag t/m vrijdag

tom@witbeukers.nl